158/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez języka przy sortowaniu paczek Fredrikstad 2020

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 marca 2020 02:02

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii dla chętnych także bez znajomości języka. Zatrudnienie od marca 2020 we Fredrikstad przy sortowaniu paczek, rozładunku, załadunku na samochody ciężarowe.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz paczek

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy sortowaniu przesyłek kurierskich na magazynie firmy logistycznej
  • zadania wykonywane będą przy taśmociągu
  • pracownik odpowiedzialny będzie za sortowanie paczek, zabezpieczanie jeżeli jakaś będzie naruszona, rozładunek aut, załadunek i dbanie o ład na stanowisku

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • szybkość w reagowaniu
  • energiczność, zaangażowanie
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • praca na pełny etat z opcją wypracowywania godzin nadliczbowych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę od marca 2020
  • pierwszą umowę na okres próbny, trwający 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • system zmianowy

Aplikacja:
Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 4125e6b5c3ad90c9