158/h NOK

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez języka sortowanie paczek Fredrikstad 2018

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 listopada 2018 05:02

Poszukujemy kandydatów do fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu przesyłek kurierskich. Od zaraz zatrudnienie 2018 we Fredrikstad dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sortowacz paczek

Miejscowość: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • praca fizyczna, polegająca na manualnym sortowaniu przesyłek kurierskich
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za rozładunek i załadunek ciężarówek
  • dbanie o paczki i zabezpieczanie ich na czas transportu

Oczekiwania:

  • doskonała kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zręczność
  • uczciwość, pracowitość, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej
  • możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia dla osób najlepszych
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • sumienne wdrożenie w obowiązki
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • zatrudnienie na pełny etat
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 1085bf9c87518914

2 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez języka sortowanie paczek Fredrikstad 2018”

  1. Dzień dobry. Jestem chętny i zainteresowany tą ofertą pracy. Pracowałem 10 lat w Norwegii więc język w stopniu komunikatywnym znam. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 721441158 lub e-mail pkpawelkorzeniewski@gmail.com. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  2. Witam,

    Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem. Mieszkam we Fredrikstad, posiadam numer personalny i kartę podatkową. Bardzo proszę o kontakt.

    Pozdrawiam, Mateusz.