166 brutto na godzinę NOK

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka przy naprawie palet Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 października 2016 03:33

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy naprawie palet na magazynie. Oferta pochodzi z Bergen i jest do podjęcia od zaraz również przy rozładunku, załadunku i przeładunku.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejsce: Bergen
Termin: od zaraz, start od przełomu października i listopada 2016
Pensja: 166 NOK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna, polegająca na naprawie drewnianych palet
  • do zadań pracownika należeć będą również nieskomplikowane prace magazynowe – rozładunek, załadunek, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • brak uzależnień
  • zaangażowanie w zadania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w zespole
  • komunikatywność, optymizm, pozytywne nastawienie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • wysokie wynagrodzenie
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania na miejscu – ok. 3000 NOK miesięcznie za wynajem
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego np/032/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 94958056f280ac5f

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka przy naprawie palet Bergen”

  1. Tomasz Broda na 27 listopada 2016 @ 15:16

    Witam, jestem zainteresowany wasza oferta ,Pracowalem na takim samym stanowisku w Holandii i mam w tym doswiadczenie .prosze o kontakt moj tel 0048 725648017