do uzgodnienia NOK

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka przy recyklingu Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2021 22:06

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w firmie recyklingowej z Bergen przy sortowaniu odpadów. Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy recyklingu

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sortowanie odpadów przy taśmociągu
  • odpady trafiające już na taśmę są uprzednio przesortowane i powinny być w zależności od pogody suche/czyste

Oczekiwania:

  • samodyscyplina
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • pełna samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie a oparciu o norweską umowę o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pracę na pełny etat
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • uniform służbowy, środki ochronne, buty oraz rękawice
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatny urlop

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

sortowaniesurowców/09/21

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 35761463de30882f