Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do uzgodnienia NOK

Od zaraz Norwegia praca na budowie jako malarz budowlany Sogn og Fjordane

  • Miasto: Sogn og Fjordane
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 24 września 2017 01:39
  • Wygasa: 17 dni, 3 godziny

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie dla malarzy. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Sogn og Fjordane dla budowlańców  ze znajomością języka angielskiego przy malowaniu i tapetowaniu ścian.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Sogn og Fjordane, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana przy szpachlowaniu, gipsowaniu, malowaniu i tapetowaniu

Oczekiwania:

  • posiadanie fagbrev​
  • wykształcenie budowlane
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub norweskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B oraz możliwością przyjechania swoim autem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na podstawie projektu z opcją podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • wsparcie w dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • gwarancję odprowadzania wszelkich składek w systemie ubezpieczeniowym norweskim

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony internetowej:

ID Ogłoszenia: 61259c62477db4e9