165 /h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 lutego 2016 20:10

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie drogeryjnym dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie od zaraz w Oslo przy zbieraniu zamówień i aktualizowaniu baz danych hurtowni. Konieczna dobra znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 165 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik odpowiadać będzie za zbieranie zamówień z użyciem skanera, przyjmowanie i przeliczanie dostaw, aktualizowanie baz danych. Obowiązkiem jest dbanie o porządek.

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność sprawnego zaaklimatyzowania się oraz wdrożenia w obowiązki
  • bezproblemowa zdolność korzystania z komputerów oraz urządzeń elektronicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 6 miesięcy
  • zatrudnienie zgodne z norweskim prawem pracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • wysokie zarobki
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 23/2016” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 35456bd382d8ebbb

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka Oslo”

  1. anna.skalska na 22 lutego 2016 @ 13:18

    Witam, czy oferta pracy jest jeszcze aktualna? Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą pd zaraz, oboje mamy doświadczenie w pracy na magazynie. Proszę o kontakt mój mail anna.skalska92@wp.pl , tel. +48 695 736 730
    Pozdrawiam Ania