Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

zależne od kwalifikacji NOK

Od zaraz Norwegia praca na produkcji montaż zabawek bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 7 października 2015 23:48

Fabryka zabawek z Oslo od zaraz poszukuje pracowników produkcji. Oferta pracy w Norwegii na montażu elementów bez znajomości języka norweskiego (umowa do końca roku 2015).

Stanowisko: pracownik produkcji, montażu
Miejsce pracy: Oslo (przedmieścia)
Zarobki: uzależnione od kwalifikacji
Start: od zaraz
Umowa: na czas określony do końca roku

Zadania:
Praca w fabryce na linii produkcyjnej przy montażu poszczególnych części zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych. Zadaniem pracownika może być również kontrola jakości oraz pakowanie gotowych zestawów do pudełek.

Wymagania:
- co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
- zręczność, dokładność, szybkość
- gotowość do szybkiego wyjazdu oraz dyspozycyjność do końca roku
- umiejętność pracy zespołowej
- mile widziane osoby z doświadczeniem produkcyjnym

Oferujemy:
- umowa czasowa na 10 tygodni
- atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od kwalifikacji
- pomoc z zakwaterowaniem na miejscu
- wsparcie przy formalnościach, tłumaczeniu dokumentów
- opieka polskiego koordynatora na miejscu
- możliwość realizacji nadgodzin (płatnych dodatkowo z większą stawką godzinową).

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/060/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID Ogłoszenia: 710561564b072e51

473 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

1 Odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca na produkcji montaż zabawek bez znajomości języka Oslo”

  1. Jestem gotów podjąć pracę od zaraz. CV już wysłałem na maila.
    Proszę o kontakt telefoniczny. 518844062

    Pozdrawiam