164/h NOK

Od zaraz Norwegia praca pokojówka przy sprzątaniu hotelu z językiem angielskim Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 marca 2019 22:12

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla pokojówek ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie 2019 od zaraz w hotelu z Fredrikstad przy sprzątaniu pokoi gościnnych.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna jest za sprzątanie apartamentów i pokoi hotelowych
  • zadania polegają na odkurzaniu, myciu łazienek, wietrzeniu pokoi, wymianie pościeli, ręczników, dokładaniu środków higienicznych itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, dokładność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz we Fredrikstad
  • wsparcie rezydenta porozumiewającego się w języku polskim
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do dań w restauracji hotelowej
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w dobrych warunkach na miejscu – zapewniony mały, jednoosobowy pokój z własną łazienką, czajnikiem, mini lodówką, telewizorem i dostępem do internetu po wifi
  • opcja podjęcia stałej pracy dla najlepszych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 5445c7a7bc6e45a8