do uzgodnienia NOK

Od zaraz Norwegia praca pokojówka z językiem angielskim sprzątanie hotelu, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2017 04:33

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz jako pokojówka przy sprzątaniu pokoi gościnnych w hotelu. Zatrudnienie w Oslo ze znajomością języka angielskiego na 5 miesięcy.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz (pokojówka) w hotelu

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Tromsø, Norwegia

Termin: od 28 grudnia 2017, od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy sprzątaniu hotelu na stanowisku pokojówki
  • do zadań należy wymiana pościeli, ręczników, uzupełnianie środków higienicznych, mini baru
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zgłaszanie usterek oraz dbanie o aspekt estetyczny pokoi oraz całego hotelu
  • wsparcie przy innych rzeczach

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od 28.12.2017
  • zaangażowanie
  • świetne zorganizowanie czasy pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie
  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opieka koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu od zaraz do 04.05.2018

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 8015a3bfb161f700