Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

166,40 za godz NOK

Od zaraz Norwegia praca produkcja kremu nugatowego bez znajomości języka, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 10 marca 2017 05:35

Zakład z Oslo szuka od zaraz kandydatów do pracy w Norwegii przy produkcji kremu czekoladowo-nugatowego. Oferta bez znajomości języka norweskiego w fabryce na przedmieściach stolicy z zapewnionym zakwaterowaniem. Oczekiwana znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 166,40 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 4

Start: II połowa marca 2017

Zadania:
- fizyczna praca na linii produkcyjnej w procesie wytwarzania kremu czekoladowo-nugatowego (różne obowiązki przydzielone po przejściu szkolenia)
- zadania będą przydzielone według predyspozycji pracownika
- do obowiązków może zaliczać się dostarczenie półproduktów, obsługa maszyn produkcyjnych, pakujących, kontrola jakości oraz proste prace magazynowe

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację (norweski nie jest konieczny, ale będzie atutem)
- mile widziane osoby z doświadczenie w produkcji spożywczej
- dyspozycyjność na okres co najmniej 3 miesięcy lub dłużej
- zdolność do szybkiego przyswajania nowych informacji
- dokładność, rzetelność, umiejętność pracy w szybkim tempie
- umiejętność pracy zespołowej – bezkonfliktowość

Oferujemy:
- atrakcyjne, legalne zatrudnienie na okres minimum 3 miesięcy w Norwegii
- bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
- umowa podpisywana z Norweską firmą (bez pośrednictwa agencji)
- brak opłat i prowizji po stronie pracownika
- pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Proszę wypełnić dokładnie poniższy formularz zgłoszeniowy z zaznaczeniem posady „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017″.

Link do formularza: http://bit.do/rekrutacja2017

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID Ogłoszenia: 48258c205d990320

4,840 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj

4 Odpowiedzi na “Od zaraz Norwegia praca produkcja kremu nugatowego bez znajomości języka, Oslo”

  1. grzegorz1975 na 15 marca 2017 @ 21:47

    Witam
    jestem zainteresowany pracą ,mój tel 668275826/
    Pozdr

  2. Patryk Meyer na 21 marca 2017 @ 15:13

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany oferta pracy. Posiadam doswiadczenie w pracy na produkcji za granica. Gotowy do podjecia pracy od zaraz. Prosze o kontakt tel. +48 794 233 015. Pozdrawiam

  3. Krystyna0909 na 22 marca 2017 @ 21:28

    Witam .Bardzo mi zależy na pracy u Panstwa oto mój nr 502825690