173/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca przy pakowaniu kosmetyków bez języka 2022 Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 lutego 2022 01:57

Propozycja zatrudnienia 2022 od zaraz w Sandefjord dla pakowaczy bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków. Odpłatne zamieszkanie czeka na miejscu na pracowników.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Start: od zaraz

Miasto: Sandefjord, Norwegia

Wynagrodzenie: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres obowiązków:

  • praca produkcyjna w nowoczesnej fabryce kosmetyków
  • do zadań należeć będzie praca przy linii produkcyjnej, polegająca na składaniu opakowań, przeprowadzaniu kontroli jakości, pilnowaniu ciągłości, wkładaniu produktów do opakowań, zdejmowaniem gotowego towaru z linii itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, solidność, przykładanie się do obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem
  • zdolność do pracy zespołowej
  • wydajność, rzetelność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia wewnętrzne
  • jasną drogę awansu
  • umowę norweską na czas określony z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 4000-5000 NOK miesięcznie od osoby
  • dla najlepszych możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • uniform służbowy
  • środki ochronne

Aplikacja:

Nr. ref.: pk01/03/022

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@proinbox.com z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk01/03/022

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 75762112411dbc1e