163,80 /h NOK

Od zaraz Norwegia praca przy pakowaniu przekąsek w Bergen bez języka 2019

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 lutego 2019 04:52

Firma z Bergen zatrudni od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii. Oferta 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek solonych na linii produkcyjnej. Możliwość skorzystania z zakwaterowanie zapewnionego na miejscu dla pracowników (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: 163,80 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 3

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy linii produkcyjnej w zakładzie spożywczym z Bergen
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości i pakowanie gotowych artykułów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie, sumienność
  • motywacja
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • staranność, uczynność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • umowę na okres 3 miesięcy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt do opłacenia to 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • pomoc przy dopełnianiu formalności przed wyjazdem i na miejscu
  • norweskiego warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/02/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 2985c54df286dce6

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca przy pakowaniu przekąsek w Bergen bez języka 2019”

  1. Anna Kroc na 17 marca 2019 @ 17:43

    Witam jestem zainteresowana wraz z chłopakiem proszę o kontakt