156,60/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca przy sprzątaniu domów i mieszkań we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 października 2021 01:02

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla sprzątaczki-sprzątacza z językiem angielskim. Zatrudnienie we Fredrikstad przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane zostało na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2021

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 156,60 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy fizycznej pracy przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • klienci sami uzgadniają w jakim zakresie i czym mają być sprzątane powierzchnie
  • pracodawca stara się przydzielać stałe i regularne zlecenia, mogą zdarzać się jednorazowe sprzątania np.: przed/po imprezach rodzinnych itp.
  • więcej płatne prace przy myciu okien, prasowaniu, sprzątaniu garaży itp. również się zdarzają

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna, energiczność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • staranność, dokładność
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • pełna dyskrecja

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę w elastycznych godzinach
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie w pełni wyposażonym mieszkaniu za 4000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na mój e-mail:

malwinar83@gazeta.pl

(nie jest konieczne CV ani zdjęcie, wystarczy napisać coś o sobie).

ID ogłoszenia: 20461741bd1f1aa6