166/h NOK

Od zaraz Norwegia praca tymczasowa bez znajomości języka pakowanie słodyczy Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2021 00:31

Aktualna od zaraz oferta tymczasowej pracy w Norwegii przy pakowaniu zestawów promocyjnych ze słodyczami. Zatrudnienie w fabryce z Oslo bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Obowiązki:

  • praca polega na kompletowaniu i pakowaniu zestawów prezentowych
  • do zadań należeć będzie również obsługa zwrotów – rozkładanie towarów z zestawów, sprawdzanie ich stanu i dat ważności oraz ponowne przepakowywanie/chwilowe magazynowanie zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • motywacja, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zręczność
  • pracowitość, punktualność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy pakowaniu

Oferujemy:

  • umowę na okres 6 miesięcy
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • zorganizowane zakwaterowanie w pełni umeblowanych, wynajętych przez pracodawcę mieszkaniach za 50 NOK/doba
  • możliwość wykupienia obiadu w cenie 100 NOK dziennie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  •  pracę w Norwegii od zaraz
  • szkolenie pracownicze w języku polskim
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/04/21

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig@postpro.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/04/21

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 316606762ee2f715