od 140/h brutto NOK

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka na myjni samochodowej Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 lipca 2019 04:52

Oferujemy zatrudnienie dla pracowników fizycznych również bez znajomości języka na myjni samochodowej z Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2019 od zaraz przy myciu oraz sprzątaniu aut osobowych i użytkowych.

Stanowisko: Pomocnik na myjni

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: od 140 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Umowa: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym przy myciu oraz sprzątaniu aut
  • obowiązkiem będzie między innymi trzepanie i mycie dywaników, odkurzanie wnętrz, konserwacja plastików, dbanie o porządek w myjni itp.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • chęć podjęcia pracy na stałe

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • rozwój i zdobycie ciekawego doświadczenia w zakresie autodetailingu
  • umowę na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia okresu zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • płatne zakwaterowanie zapewnione dla pracowników
  • młody, przyjazny zespół
  • opiekę koordynatora Polaka na miejscu

Aplikacja:
Jeśli podzielasz naszą pasję, lubisz kiedy auto błyszczy lepiej niż nowe, a do tego masz doświadczenie i wiedzę w temacie – nie zastanawiaj się tylko wyślij swoje CV.

Uwaga: na poprzednie zgłoszenie dostałem bardzo wiele aplikacji, dziękuję wszystkim za przesłane zgłoszenia. Niestety nie byłem w stanie odpowiedzieć każdemu osobno, za co przepraszam.

email: car-wash@reborn.com w tytule maila proszę wpisać, że chodzi o pracę pomocnika na myjni.

ID ogłoszenia: 5405d283eaa77a2a