160-180/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par bez języka na produkcji kosmetyków w Baerum

  • Miasto: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2018 04:47

Norwegia praca od zaraz na produkcji artykułów drogeryjnych – kosmetyków pielęgnacyjnych. Zatrudnienie 2018 w fabryce z Baerum dla par również bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Baerum, Norwegia

Zarobki: 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • przeprowadzanie testów jakościowych
  • obsługiwanie nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych
  • pakowanie produktu gotowego
  • wykładanie pustych opakowań (tubek, słoiczków, opakowań) do maszynowego napełnienia
  • inne prace zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • pracę w Norwegii od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B i własne auto na wyjazd
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na czas próbny
  • osoby najlepsze będą mogły przedłużyć zatrudnienie
  • płatne zamieszkanie zapewnione w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • atrakcyjne zarobki
  • dodatkowo dodatki na poczet zakwaterowania
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/03/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9075a9b198637f3c

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par bez języka na produkcji kosmetyków w Baerum”

  1. marrta-t na 5 marca 2018 @ 13:26

    Dzień dobry jestem zainteresowana wraz z narzeczonym ofertą pracy od zaraz. Aplikowaliśmy na podany adres e mail proszę o kontakt. Tel. +48 782-444-540.