120/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka dla kierowcy kat.B dostawca pizzy Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2019 03:15

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla dostawcy pizzy i makaronów. Zatrudnienie we włoskiej restauracji z Oslo dla kierowców kat.B bez znajomości języka 2019.

Stanowisko: Dostawca pizzy – kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 120 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • pracownik zajmować się będzie świadczeniem usług przewozu – dostarczania pizzy pod wskazany adres
  • osoba zatrudniona będzie przyjmowała wynagrodzenie, wydawała resztę wraz z paragonami

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • czynne prawo jazdy kat.B i własne auto
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy po 16 oraz w weekendy
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • niezawodność, punktualność

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w komfortowych warunkach na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto pracownicze
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za paliwo, naprawy serwisowe czy ubezpieczenie samochodu – do uzgodnienia w jakim zakresie!
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem
  • wdrożenie w obowiązki
  • na dzień pracy przysługuje jedna, wybrana pizza

Aplikacja:

Dla swojego pracodawcy w Norwegii poszukuję polskich pracowników, kierowców chętnych do podjęcia zatrudnienia na podanych warunkach.

Zgłoszenie proszę wysyłać na mojego maila

mateusz.roguski@onet.pl

najlepiej w języku angielskim, żebym mógł pokazać pracodawcy.

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia
Pozdrawiam
Mateusz Roguski

ID ogłoszenia: 7075ccdd84dd072d