165 brutto/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie drogeryjnym Oslo 2022

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2022 01:21

Oferujemy zatrudnienie w Oslo na magazynie hurtowni drogeryjnej od zaraz. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik magazynu drogeryjnego

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • obsługiwanie zamówień składanych drogą elektroniczną – kompletowanie, sprawdzanie towarów i pakowanie
  • przyjmowanie oraz rozładunek dostaw
  • sprawne planowanie przestrzeni magazynowej, zgłaszanie braków
  • wprowadzanie danych do systemu
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji
  • współpracowanie z innymi działami czy firmami kurierskimi

Wymagania:

  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje, jak np.: uprawnienia do obsługi wózków widłowych/doświadczenie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • wydajność, zaangażowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pomoc przy relokacji
  • system szkoleniowy podnoszący posiadane kwalifikacje
  • norweską umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • liczne dodatki pozapłacowe – karty sportowe, zniżkowe, rabatowe, obiady pracownicze, imprezy integracyjne itp.
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora przez cały okres trwania umowy

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata z góry. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona dopiero z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 03/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 5886235ea556e1c3