165 brutto/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji czekolady fabryka Oslo 2023

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lutego 2022 18:20

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w fabryce czekolady z Oslo na produkcji 2023. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP
  • aktywna współpraca z innymi osobami na swojej zmianie
  • łatwe i nieskomplikowane prace
  • samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych + mycie, konserwacja
  • pilnowanie ciągłości produkcji
  • prace manualne – pakowanie, etykietowanie, porcjowanie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęci do pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • uczynność, pracowitość, komunikatywność
  • pełna punktualność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • bogaty pakiet socjalny
  • liczne szkolenia pracownicze
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • dobre zarobki
  • opcja podjęcia stałej pracy w Norwegii dla najlepszych
  • norweską umowę o pracę
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

produksjonsarbeider/02/22

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 24261fe9eda6d3fe