od 205/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji dań gotowych Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lipca 2022 01:43

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce z Bergen dla osób bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: od 205 NOK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji dań gotowych
  • pracownik będzie przydzielany do prac zgodnie z predyspozycjami, doświadczeniem i kwalifikacjami
  • do zadań należeć będzie np.: pakowanie na taśmie, etykietowanie, przygotowywanie składników, porcjowanie, dbanie o ciągłość, pilnowanie jakości itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w pracy w gastronomi
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • przykładanie się do zadań
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • na miejscu zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • premie i dodatki, np.: system poleceń pracowniczych, premia za pełna frekwencję itp.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2022″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 8662dc0c937b891