175/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji dań gotowych w Bergen 2020

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 października 2020 04:31

Fabryka żywności z Bergen szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na produkcji gotowych dań. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego także jest możliwe. Pracodawca wymaga natomiast znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce dań gotowych jako pracownik produkcji spożywczej
  • osoba zatrudniona będzie aktywnie wspierać wszelkie zadania produkcyjne, np: do zadań należeć będzie samodzielne przygotowywanie składników – obieranie owoców oraz warzyw, krojenie mięsa, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, porządkowanie miejsca pracy, pakowanie produktów gotowych, przeprowadzanie kontroli jakości, ważenie, foliowanie, naklejanie etykiet

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2020″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 3365f9354bea0117