166,40/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji kremu czekoladowego Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2022 01:09

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji kremu czekoladowego. Norwegia praca dla Polaków również bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Wynagrodzenie: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • łatwe prace produkcyjne w fabryce kremu czekoladowego
  • do zadań należeć będzie praca przy taśmie produkcyjnej przy obsłudze urządzeń, dbaniu o ciągłość, przeprowadzaniu kontroli jakości produktów oraz procesów produkcji, pakowanie, mieszanie, etykietowanie i inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • pracowitość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • środki ochrony indywidualnej
  • pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • obowiązuje system 3 zmianowy
  • legalną, norweską umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • darmowe lokum

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2022″.

ID ogłoszenia: 3261d8c717c4e7d