198,20/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu perfum Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 grudnia 2022 01:54

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w Oslo przy pakowaniu perfum z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 198,20 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Zakres zadań:

  • manualna praca wykonywana samodzielnie przy linii produkcyjnej, polegająca na pakowaniu perfum do opakowań kartonowych

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • chęć podjęcia długotrwałej pracy w Norwegii
  • punktualność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zdolności manualne
  • zdolność do pracy pod presją
  • energiczność
  • zręczność

Zapewniamy:

  • zdolność do pracy w systemie zmianowym
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie w pensjonacie pracowniczym niedaleko miejsca zatrudnienia
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • premie świąteczne

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 091/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 978639333f1f1a72