166/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu słodyczy Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 września 2021 00:25

Od zaraz oferujemy zatrudnienie tymczasowe w Oslo przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Norwegia praca dla pakowaczy bez znajomości języka norweskiego, mile widziany język angielski.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 166/h brutto NOK

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Obowiązki:

  • łatwa i powtarzalna praca w fabryce słodyczy
  • do zadań należeć będzie kompletowanie, kontrola jakości oraz pakowanie słodyczy w zestawy promocyjne zgodnie z projektem/wymogiem przełożonego

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do dynamicznej pracy
  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów
  • przyjazne nastawienie
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego na każdym poziomie
  • solidność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej na pół roku
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia przelewem na konto pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowane w pełni wyposażonych mieszkaniach za 50 NOK/doba/os
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu, przy tłumaczeniach czy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość wykupienia świeżego obiadu w kantynie pracowniczej za 100 NOK/dzień

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/009/21

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@postinbox.com z dopiskiem w tytule nr ref ps/009/21

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 495613c944a8f6ea