196/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu-odkażaniu powierzchni Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2020 03:05

Oferta tymczasowej pracy w Norwegii przy sprzątaniu i odkażaniu powierzchni komercyjnych. Zatrudnienie w Oslo od zaraz dla 15 Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Wynagrodzenie: 196 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 3 miesiące

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu – odkażaniu powierzchni komercyjnych – wind, przystanków, klatek schodowych itp.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za używanie w odpowiedni sposób specjalnej chemii do sprzątania

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz na 3 miesiące
  • zaangażowanie, solidność
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe na okres 3 miesięcy
  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcą odpłatnie – koszt 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • pracodawca zapewnia wszystkie środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, kombinezon ochronny, żele do dezynfekcji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc przy organizacji spraw urzędowych

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca przy sprzątaniu-odkażaniu. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca kwietnia 2020. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 1705e99effc1e257