6500-7500 PLN/mc NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka sprzątanie domów, mieszkań Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2017 04:35

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla kobiet bez znajomości języka przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie od zaraz w Oslo z zapewnionym zamieszkaniem i samochodem służbowym.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Oslo, Norwegia
Zarobki: 6500-7500 PLN miesięcznie brutto
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna w zespole 2 osobowym przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdyscyplinowanie, pracowitość, sumienność, zaangażowanie
  • zdolność do pracy w zespole i bezkonfliktowość
  • przyjazne nastawienie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • wiek od 30 do 50

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Norwegii bez konieczności porozumiewania się w języku norweskim
  • dużą liczbę godzin pracy – po 10 dziennie
  • praca od poniedziałku do soboty
  • miejsce zakwaterowania
  • samochód służbowy
  • stałe zatrudnienie
  • wolne w święta a także urlop wakacyjny
Uwaga! Prosimy o przesyłanie poważnych ofert!

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem:  506548399

Wiadomość e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy przesłać na adres: pracawnorwegii.oslo@gmail.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-domowa-3657197.html

ID ogłoszenia: 68258af95ee4fdfd