do ustalenia NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka sprzątanie mieszkań w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 maja 2015 21:35

Uwaga! Od zaraz poszukuję kobiety do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie z Bergen bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca oferuje stałą pracę na bardzo dobrych warunkach.

Start: od zaraz

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona początkowo pracuje w zespole 2-3 osobowym przy sprzątaniu domów i mieszkań. Po wdrożeniu się w obowiązki, praca będzie wykonywana samodzielnie.
  • Do zadań należeć będzie doprowadzanie mieszkań do czystości zgodnie z zaleceniami klienta. Obowiązkiem będzie sprzątanie wszystkich pomieszczeń, wycieranie glazury, mycie podłóg, odkurzanie, pranie i wiele innych.
  • Czasem do zadań należeć będą również prace przy uporządkowaniu ogrodu – zamiatanie, grabienie, podlanie ogrodu.

Oczekiwania:

  • duża motywacja do pracy fizycznej
  • obowiązkowość, dokładność, precyzyjność
  • brak problemów ze zdrowiem
  • szybkość, zwinność, sumienność
  • duża odpowiedzialność, słowność oraz punktualność
  • preferowane osoby mobilne z własnym autem
  • obowiązkowym warunkiem jest umiejętność przeprowadzenia swobodnej rozmowy w języku angielskim, norweski nie jest wymagany aczkolwiek będzie mile widziany

Oferujemy:

  • pracę od zaraz z możliwością zatrudnienia na stałe – praca stała jest dla osób które pomyślnie przejdą okres próbny
  • pomoc w zorganizowaniu kwestii urzędowych oraz z zamieszkaniem na miejscu
  • wsparcie polskojęzycznego współpracownika
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń
  • praca stabilna

Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam

Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 175555b37bd96be7