do uzgodnienia NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 września 2017 00:04

Hurtownia części samochodowych z Bergen zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka do zbierania zamówień. Norwega praca 2017 dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie towarów na magazynie hurtowni z częściami samochodowymi
  • pakowanie produktów, zabezpieczanie na czas transportu oraz etykietowanie
  • samodzielne generowanie listów oraz częściowe aktualizowanie bazy danych
  • inne zadania w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • motywacja, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wsparcie przy zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę zgodnej z norweskimi standardami
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • raz w tygodniu wypłata zarobków
  • ubezpieczenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich umiejętności

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.
Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

  • Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 09/2017″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 25559aa7ced3a546