166/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par bez języka przy pakowaniu kawy Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 stycznia 2021 01:32

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Zatrudnienie 2021 w Oslo bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa, nieskomplikowana praca manualna
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie i pakowanie zestawów w których skład wchodzi kawa oraz kubek

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • zdolności manualne
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne
  • ubezpieczenie
  • płatne zamieszkanie w cenie 3500 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia we wszelkich kwestiach – przy dopełnianiu spraw urzędowych, w bankach, również asystowanie u lekarza
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Norwegii

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres e-mail z tytułem „pakowacz kawy Oslo 01/2021”. Rekrutacja aktywna do 20 stycznia.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 4185ff06680dcf42