168,20/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla pomocy kuchennej bez języka restauracja w Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 maja 2022 00:05

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie od zaraz w restauracji z Drammen od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Zarobki: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wspieranie wszystkich pracowników kuchni i zaplecza, wykonywanie prac porządkowych, przygotowywanie składników, wynoszenie odpadów, obsługiwanie urządzeń itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne
  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • wielozadaniowość
  • umiejętność pracy w grupie
  • solidność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę – lokum w pełni wyposażone z dostępem do internetu
  • przyjazne środowisko pracy
  • komplet odzieży roboczej
  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia okresu zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 82962592a2b2470b