170/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dostawka-kierowca kat.B Bergen bez języka norweskiego

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 października 2018 04:22

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy zakupów. Oferujemy zatrudnienie w Bergen również bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca zakupów

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 170 NOK na godzinę brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla kierowcy kat.B w dużym sklepie spożywczym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za załadunek zamówień do samochodu służbowego, rozwożenie zgodnie z grafikiem oraz pobieranie opłaty

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • świetne zorganizowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne bonusy i premie
  • wysokie zarobki
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę z możliwością przedłużenia
  • wysokie pensje

Jak aplikować?
Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Kierowca/Dostawca zakupów z kat. b”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 3485bd4d3e8d0037

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii dostawka-kierowca kat.B Bergen bez języka norweskiego”

  1. Lancuch pawel na 1 listopada 2018 @ 00:26

    Witam serdecznie jestem zaiteresowany ta oferta j. norweski nie staniwi problemu poruszanie sie takze dostepnosc odzaraz Dziekuje i prosze o kontakt +48 721 441 158 pozdrawiam

  2. niepamietam na 9 listopada 2018 @ 16:57

    Witam, przesłałem formularz, proszę o kontakt na mail: patryk.putiatycki@gmail.com