120/h brutto + dodatki NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii jako kierowca kat.B – dostawca pizzy bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2018 19:22

Aktualnie poszukujemy osoby do podjęcia zatrudnienia w restauracji z Oslo na stanowisku dostawy pizzy. Norwegia praca bez znajomości języka dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu pizzy.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: kierowca kat.B – dostawca pizzy

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 120 NOK na godzinę pracy brutto plus napiwki

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie rozwożenie samochodem własnym zamówień do klientów restauracji
  • pracownik pobiera opłaty, wydaje jedzenie i paragon

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w ludźmi
  • gotowość do pracy szczególnie wieczorami oraz w weekendy
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • własny, małolitrażowy samochód
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • przyjazne nastawienie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • zwrot kosztów za ubezpieczenie, paliwo oraz sprawy serwisowe
  • darmowa pizza na dzień pracy
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Dla swojego pracodawcy w Norwegii poszukuję polskich pracowników, kierowców chętnych do podjęcia zatrudnienia na podanych warunkach.

Zgłoszenie proszę wysyłać na mojego maila

mateusz.roguski@onet.pl

najlepiej w języku angielskim, żebym mógł pokazać pracodawcy.

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia
Pozdrawiam
Mateusz Roguski

ID ogłoszenia: 8195ad209ff60b6a