176/h brutto + zakwaterowanie NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na produkcji karmy bez znajomości języka Kopervik

  • Miasto: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 października 2017 04:04

Propozycja zatrudnienia w Kopervik dla chętnych również bez znajomości języka na produkcji suchej karmy dla zwierząt. Oferta pracy w Norwegii aktualna od zaraz z darmowym zakwaterowaniem zorganizowanym na 3 pierwsze miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Kopervik, Norwegia

Stawka godzinowa: 176 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w fabryce zajmującej się produkcją karmy dla zwierząt
  • prace polegają na przygotowywaniu mieszanek oraz pakowaniu
  • pracownik przeprowadza kontrolę jakości i obsługuje maszyny do granulacji i pakowania
  • obowiązkiem będzie dbanie o czystość na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • wysoka kondycja
  • umiejętność liczenia w pamięci a także znajomość jednostek miar i wag
  • gotowość do wyjazdu na minimum 2 3 miesiące
  • dużą zaletą będzie doświadczenie poparte referencjami
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zatrudnienie od zaraz
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na pierwsze 3 miesiące
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z norweskim pracodawcą
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • ubezpieczenie NNW
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

produksjonsarbeider/011/17

Rozpoczęcie pracy od II połowy listopada 2017.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 77259f51ca468b88

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii na produkcji karmy bez znajomości języka Kopervik”

  1. Wraz z kolegą jestem zainteresowany proszę o kontakt 502 531 877

    POZ. Andrzej

  2. Aktualne?
    pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem . Proszę o kontakt ; ‭519 851 421‬