164/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii pokojówka z językiem angielskim sprzątanie w hotelu Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2021 00:05

Zatrudnienie w hotelu z Fredrikstad dla pokojówki z językiem angielskim. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu pokojów i apartamentów z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka/pokojówka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna polegająca na sprzątaniu pokoi i apartamentów gościnnych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompleksowe sprzątanie po zwolnieniu i wymeldowaniu się gości oraz odświeżenie w trakcie trwania pobytu – umycie łazienek, wymiana ręczników, odkurzenie, itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • duża dokładność, zdyscyplinowanie, pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • dynamiczne tempo pracy
  • wysoka kultura osobista
  • optymizm
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 2876158a29864792