173,20/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu mrożonek bez języka 2023 Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2022 01:07

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii przy pakowaniu mrożonek 2023. Zatrudnienie w fabryce ze Stavanger od zaraz dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 173,20 NOK na godzinę pracy

Miasto: Stavanger, Norwegia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na dziale chłodniczym przy pakowaniu mrożonek
  • pracownik będzie zajmował się również kontrolą jakości, obsługiwaniem urządzeń produkcyjnych, pilnowaniem ciągłości itp.

Wymagania:

  • zaangażowanie, dostępność od zaraz, uczynność
  • przykładanie się do zadań
  • motywacja
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zamieszkanie odpłatnie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze z treningiem pod okiem przełożonego
  • uniform służbowy
  • środki ochronne i bezpieczne środowisko pracy
  • pomoc przy zaaklimatyzowaniu się oraz relokacji
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • norweską umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę

Aplikacja:

Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 15661d8bd5926a5d