198,20/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii 2023 przy pakowaniu perfum bez języka w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2023 01:14

W rejonie Oslo dla pakowaczy od zaraz dostępna atrakcyjna praca w Norwegii 2023. Zatrudnienie przy pakowaniu perfum, kosmetyków bez znajomości języka norweskiego. Zakwaterowanie na miejscu zapewnia pracodawca za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 198,20 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • Zakres obowiązków obejmuje ręczne pakowanie perfum do opakowań kartonowych przy linii produkcyjnej, wykonywane samodzielnie.

Wymagania:

Wymagane są pełna samodzielność, szybkość w uczeniu się, chęć podjęcia długoterminowej pracy w Norwegii, punktualność, odpowiedzialność, przykładanie się do obowiązków, zdolności manualne, zdolność do pracy pod presją, energiczność i zręczność.

Zapewniamy:

Oferujemy możliwość pracy w systemie zmianowym, ubezpieczenie zdrowotne, rzetelne szkolenie pracownicze, pomoc w zaadaptowaniu się na miejscu, darmowe zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym blisko miejsca pracy, pomoc polskojęzycznego koordynatora, prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego oraz premie świąteczne.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 039/2023″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 89644bfac25792c