od 196/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu i dezynfekcji bez języka w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 listopada 2021 01:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu oraz dezynfekcji powierzchni. Zatrudnienie w Oslo dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wakaty: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 196 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca fizyczna jako sprzątacz – sprzątaczka powierzchni komercyjnych i publicznych – dworców, galerii handlowych, przystanków autobusowych itp.
  • zadania wykonywane są zespołowo

Oczekiwania:

  • gotowość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do zadań
  • skrupulatność, solidność, zaangażowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • sumienność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • norweską umowę o pracę na czas określony z opcją podjęcia stałej współpracy dla najlepszych
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę w zgranym zespole
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • odpłatne zamieszkanie w wynajętych mieszkaniach za 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • odzież roboczą
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • środki ochronne

Aplikacja:

Uwaga! Pracodawca zwraca za zrobienie koniecznego do wyjazdu i podjęcia pracy testu na Covid-19.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2021. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 577618e669f0f17b