od 195/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii sprzątanie domów z j. angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lipca 2022 01:42

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie od zaraz w firmie z Oslo dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 195 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • dojazd samodzielny autem prywatnym lub służbowym
  • detergenty, sprzęty – zapewnia zleceniodawca

Wymagania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat. B
  • preferowane własne auto
  • optymizm, przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy próbnych
  • pracownicy najlepsi otrzymają szansę podjęcia stałego zatrudnienia
  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki
  • samodzielne stanowisko pracy
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego w godzinach pracy
  • pracodawca dopłaca do korzystania z auta prywatnego służbowo
  • pełny etat
  • prawo do płatnego urlopu
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata.norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 53462dbf9b7369aa