od 196/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii sprzątanie i dezynfekcja bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2022 00:41

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Oslo dla sprzątaczek i sprzątaczy bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni różnego typu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 196 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie i odkażanie powierzchni komercyjnych – prywatnych oraz komercyjnych, np.: galerii handlowych, przystanków, biur, domów prywatnych

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dbanie o odpowiednie tempo pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres trwania zatrudnienia
  • pracę zespołową
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, kadrowych i organizacyjnych

Aplikacja:
Uwaga! Pracodawca zwraca za zrobienie koniecznego do wyjazdu i podjęcia pracy testu na Covid-19.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca sierpnia 2022. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 22262ee62e8525c7