do uzgodnienia NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu domów Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lipca 2019 15:04

Propozycja zatrudnienia w Stavanger dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego dla sprzątaczek lub sprzątaczy na stałe.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • kompleksowe prace fizyczne przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • konieczne dbanie o powierzone sprzęty i materiały

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka motywacja
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka norweskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • przykładanie się do obowiązków
  • spostrzegawczość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrwałość, wytrzymałość
  • spostrzegawczość, dokładność

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki – zgodnie z układem zbiorowym
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdy z lotniska do miejsca zamieszkania
  • norweskie ubezpieczenie społeczne
  • stałą umowę dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +47 998 96 342 ‬

źródło: https://gratka.pl/praca/sprzataczka/ob/12575661

ID ogłoszenia: 1715d3c3dac3d260