od 155/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii z językiem angielskim sprzątanie mieszkań-domów w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 maja 2021 01:06

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Oslo przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla sprzątaczek z językiem angielskim. Zakwaterowanie zapewnione będzie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz/ka

Miasto: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przeważnie stałe zlecenia u tych samych klientów
  • praca fizyczna przy dokładnym sprzątaniu powierzonych powierzchni
  • jest to praca samodzielna, wymaga przemieszczania się pomiędzy klientami
  • możliwe lepiej płatne zadania przy sprzątaniu garaży, piwnic, strychów czy ogrodów

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy przy sprzątaniu
  • zwinność, sumienność, pracowitość
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • norweską umowę o pracę
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu
  • samodzielne stanowisko pracy
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość wzięcia udziału w kursie języka norweskiego, który kosztuje 1000 NOK miesięcznie – najlepsi kursanci mogą liczyć na zwolnienia z opłat lub atrakcyjne upusty
  • samochód służbowy lub zwroty za paliwo i częściowe wsparcie finansowe przy naprawach i opłatach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 62960958fc114aa7