do uzgodnienia NOK

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy recyklingu Bergen 2020

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 maja 2020 03:17

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia od zaraz w Bergen przy recyklingu. Oferta fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów przy taśmie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sortowani odpadów

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: do uzgodnienia

Termin: od maja 2020

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna w sortowaniu odpadów
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za sortowanie surowców wtórnych przy linii
  • odpady do sortowania z reguły są suche i już wstępnie przesortowane!

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, solidność
  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wytrzymałość na warunki pracy

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w wynajmowanych mieszkaniach, koszt po stronie pracownika to około 3500 NOK miesięcznie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepiej
  • wypełniających powierzone obowiązki
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • odzież roboczą
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

sortowaniesurowców/05/20

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 6745ebe72df6bb1d