do uzgodnienia NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie AGD hurtownia Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 września 2022 01:03

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Norwegia praca we Fredrikstad dla pomocnika bez znajomości języka norweskiego przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Termin: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac w roli pomocnika na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • praca polega na wspieraniu codziennych zadań mających na celu usprawnienie lub utrzymanie płynnego przepływu towarów
  • osoba na tym stanowisku zajmuje się zatem kompletowaniem zamówień, przygotowywaniem dokumentacji, dbaniem o porządek, rozładunkiem dostaw, przeprowadzaniem inwentaryzacji itp.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, wielozadaniowość, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość w uczeniu się
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dobra kondycja fizyczna
  • solidność

Zapewniamy:

  • wsparcie Polaka współpracownika na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o norweską umowę o pracę
  • pomoc na miejscu przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze w pierwszych dniach
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • dobre zarobki i solidne warunki zatrudnienia
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • zwrot w wysokości 50% kosztów za benzynę poniesionych za przejazd z Polski do Niemiec samochodem prywatnym

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 09/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 24063246d25e7cc3