152,40/h+zakwaterowanie NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na produkcji pizzy mrożonej Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2020 01:34

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Bergen na produkcji pizzy mrożonej. Od zaraz praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Start: od zaraz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca produkcyjna w fabryce pizzy mrożonej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem składników oraz obsługą urządzeń produkcyjnych
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości, smarowanie sosami blatów do pizzy, porcjowanie składników, ważenie, pakowanie, etykietowanie
  • zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem – obecnie idzie sezon urlopowy, proszę być przygotowywanym na stanowisko skoczka

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy produkcyjnej

Zapewniamy:

  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych oraz przy zaaklimatyzowaniu się i relokacji
  • wysokie zarobki terminowo wypłacane na konto pracownika – jest też opcja do ręki w gotówce po wcześniejszych ustaleniach z pracodawcą
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • odzież roboczą i środki ochronne
  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 1 lipca 2020.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 9415ee380fb161c4