156 brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka pakowanie słodyczy w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 grudnia 2016 05:21

Hurtownia dystrybucyjna z Oslo poszukuje od zaraz 2 pakowaczy do tymczasowej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie w pensjonacie częściowo opłacone przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 156 NOK brutto
Liczba miejsc: 2
Umowa: tymczasowa (6 tygodni)

Obowiązki:
Praca przy sortowaniu oraz pakowaniu słodyczy. Pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie zestawów prezentowych składających się z wyrobów cukierniczych oraz ozdobnych opakowań. Praca musi być wykonywana zgodnie z procedurami oraz zachowaną wagą słodyczy zadeklarowaną na etykiecie.

Od stycznia 2017:

Po nowym roku praca będzie polegała na rozpakowywaniu zestawów słodyczy, które nie zostały sprzedane przez kontrahentów i ich ponowne zapakowania w nowe pudełka.

Wymagania:
– gotowość do podjęcia pracy praktycznie od zaraz
– dyspozycyjność do połowy lutego 2017
– znajomość języka angielskiego
– doświadczenie przy pakowaniu lub w produkcji spożywczej
– osoby pracowite, uczciwe i bez nałogów tytoniowych

Oferujemy:
– atrakcyjną pracę tymczasową na okres 6 tygodni
– możliwość szybkiego rozliczenia podatku po zakończonym kontrakcie i otrzymaniu zwrotu nadpłaty podatku
– pomoc z formalnościami
– dobre warunki mieszkaniowe na terenie pensjonatu, koszty częściowo pokrywane przez pracodawcę (koszt 50 NOK za dobę)
– możliwość wykupienia wyżywienia (ok 100 NOK za dobę)

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane dla par.

Nr. ref.: pr/092/2016/17

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem w dniach 28 lub 29 grudnia. Zatrudnienie od 2-go stycznia – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/092/2016/17

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 942585894cf03e49