186/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka produkcja detergentów fabryka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 września 2022 15:05

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Fredrikstad na produkcji detergentów. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Wakaty: 8

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 186 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji
  • głównie nieskomplikowane i powtarzalne prace przy taśmie produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie napełnianie opakowań produktem, kontrola jakości, dbanie o ciągłość, obsługa taśmy, pakowanie, magazynowanie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do obowiązków
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • solidne wynagrodzenie
  • atrakcyjne premie oraz dodatki
  • świadczenia socjalne
  • premie świąteczne
  • udział w rekrutacji online
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatne na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d09/22.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 4156311bbe441e6b