173,20/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu mrożonek Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 listopada 2020 01:08

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce ze Stavanger przy pakowaniu mrożonek. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2020

Wynagrodzenie: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej w warunkach chłodniczych
  • praca wykonywana jest przy linii produkcyjnej
  • konieczne jest przestrzeganie surowych norm BHP
  • do zadań osoby zatrudnionej należy obsługa urządzeń produkcyjnych i pakowanie produktów gotowych przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • punktualność, solidność, zdyscyplinowanie
  • pełna samodzielność
  • dyspozycyjność od listopada 2020
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewnione jest wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo przelewem na konto pracownicze
  • uniform służbowy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • norweską umowę o pracę na okres 3 miesięcy próbnych
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 5915fae75bd35216