166/h NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu słodyczy Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2020 19:10

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Oslo przy pakowaniu słodyczy. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pracownik tymczasowy – pakowacz słodyczy

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 166 na godzinę pracy brutto NOK

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • potrzebne osoby do pakowania i przepakowywania zestawów świątecznych pozostałych po świętach Bożego narodzenia, Walentynkach oraz Wielkanocnych
  • obowiązkiem będzie lekka zmiana w kompozycjach, podmiana niektórych produktów i zapakowanie do nowych opakowań promocyjnych

Oczekiwania:

  • pracowitość, sumienność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • umowę o pracę na czas określony – ściśle, nie ma opcji przedłużenia okresu zatrudnienia
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora i rzetelne szkolenie pracownicze
  • pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie w cenie 50 NOK na dobę od osoby
  • możliwość kupienia na miejscu obiadu w cenie 100 NOK dziennie

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/004/20

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/004/20

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 3045e906d79f2ac8

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu słodyczy Oslo”

  1. Witam
    Proszę o kontakt w sprawie oferty pracy. Adres meilowy podany w ogłoszeniu jest albo nie aktualny albo przepełniony.
    mój mel wjarkiewicz2@gmail.com

    Informacja otrzymana po wysłaniu do państwa meila:
    “Wiadomość nie została dostarczona, ponieważ nie znaleziono adresu odbiorcy (palitelig-rekruttering@contractor.net) lub odbiorca nie może odebrać wiadomości.”

    powtarza się to przy kolejnej ofercie