od 198,20/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2022 bez języka w Drammen na magazynie sprzętu IT

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lipca 2022 00:38

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Drammen na magazynie hurtowni ze sprzętem IT. Oferta pracy w Norwegii 2022 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu ze sprzętem IT

Miejscowość: Drammen, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 198,20 NOK na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • wykonywanie wszelkich prac pomocniczych
  • kompletowanie towarów na podstawie list
  • przeprowadzanie kontroli jakości i zgodności stanów magazynowych
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • samodzielność, solidność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie podatku do norweskiego urzędu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pierwszą umowę na okres próbny i możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 4500 NOK miesięcznie
  • płatny urlop wypoczynkowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego me/07/22. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 91562d2bea31b9a9