164,60/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka pakowanie warzyw Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2018 01:28

Aktualnie poszukujemy osób również bez znajomości języka do sortowania, pakowania owoców i warzyw w Moss. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla 3 zainteresowanych.

Stanowisko: Sortowacz – Pakowacz

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Moss, Norwegia

Pensja: 164,60 na godzinę pracy brutto NOK

Obowiązki:

  • praca w firmie dystrybucyjnej z Oslo przy myciu, sortowaniu i pakowaniu owoców oraz warzyw
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie przygotowywał towar do wysyłki

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność, samodzielność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dostępność na minimum 3 miesiące

Zapewniamy:

  • pierwszą umowę próbną na okres 3 miesięcy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie przez pierwsze 3 miesiące zorganizowane w cenie 3500 NOK miesięcznie – później pracownik musi zorganizować sobie lokum we własnym zakresie – jeżeli zdecyduje się przedłużyć umowę
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 1135b6f53d0e6aed

3 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka pakowanie warzyw Moss”

  1. Witam
    Jeśli, ogłoszenie jest dalej aktualne, to jestem nim zainteresowany.
    Mieszkam od 3 miesięcy w Norwegii i jestem w początkowej fazie nauki Języka Norweskiego, poszukuję jakiejś pracy, która jest dobrze płatna. Jestem sumienny i zawsze staram się dokończyć to co zaczynam.
    Prosiłbym o kontakt
    E- mail: pawel.niewiadomski08@interia.pl
    Pozdrawiam: Paweł Niewiadomski

  2. Witam Serdecznie. Pracowałem i mieszkałem na terenie Norwegii 2 Lata temu.Komunikatywna znajomość J.Norweskiego. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt. Michał.michal.wroblewski@intmail.pl